• Головна
  • Прикордонниця Анжела Рижкова здобула перемогу на чемпіонаті Закарпатської області з легкоатлетичного кросу
10:02, 28 квітня

В Ужгороді 27 квітня відбувся чемпіонат Закарпатської області з легкоатлетичного кросу серед співробітників правоохоронних органів на першість Закарпатської обласної організації ФСТ “Динамо”.

Участь у змаганнях взяли сім команд, серед яких прикордонники Чопського і Мукачівського загонів.

Мета змагань – популяризація фізичної культури та підвищення спортивної майстерності правоохоронців.

Спортсмени змагалися у бігу на дистанціях 1000, 3000 і 5000 метрів у Боздоському парку Ужгорода. За першість боролися у командних та особистих заліках.

Офіцер управління Чопського прикордонного загону Анжела Рижкова посіла перше місце в особистому заліку на дистанції 1000 метрів з результатом 4:24.

У подальшому, прикордонниця готуватиметься до наступного етапу змагань, які відбудуться у Львові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #чемпіонат #легкоатлетичний крос #правоохоронці #ФСТ "Динамо" #фізична культура #спорт #Чопський прикордонний загін #Мукачівський прикордонний загін #Анжела Рижкова